* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

марка Acryl-Putz

ACRYL-PUTZ® це визнаний польський бренд, який впродовж багатьох років пропонує гіпсові шпаклівки широкого спектру застосування. Пропозиція охоплює сухі суміші для приготування ґрунтовок, готові покриття та засоби спеціального призначення - для приклеювання гіпсокартону, для затирання швів або для усування подряпин і тріщин.

Завдяки знанням та багаторічному досвіду, рішення, які пропонує ACRYL-PUTZ®, гарантують досягнення відмінного кінцевого результату. Висока якість гіпсу, полімерних смол, наповнювачів пластинчатої структури - це лише деякі з компонентів покриття, які дозволяють отримати ідеально рівну, білосніжну поверхню.ACRYL-PUTZ® це визнаний польський бренд, який впродовж багатьох років пропонує гіпсові шпаклівки широкого спектру застосування. Пропозиція охоплює сухі суміші для приготування ґрунтовок, готові покриття та засоби спеціального призначення - для приклеювання гіпсокартону, для затирання швів або для усування подряпин і тріщин.