Контакти

АТ ФАБРИКА ФАРБ І ЛАКІВ СНЄЖКА
ТзОВ «Снєжка-Україна»
Група компаній "Sniezka"
вул. Привокзальна, 1а, м.Яворів, Львівська обл.,
Україна, 81000, www.sniezka.ua
ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0800 500 882

дзвінки абонентів фіксованого телефонного зв’язку є безкоштовними
Надішліть нам повідомлення

Адміністратором персональних даних є АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" з місцезнаходженням у м. Варшава, (00-854), б-р Іоанна Павла II, 23. Персональні дані надані добровільно для цілей подальшого контакту. Персональні дані будуть доступні виключно для осіб, уповноважених на це законодавством. Ви маєте право доступу до своїх даних та їх виправлення.

З якою метою і на якій підставі ми обробляємо Ваші дані?

Ваші персональні дані оброблятимуться для контактних цілей у зв'язку з відправкою Вами повідомлень електронним способом, а також для маркетингових цілей АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka". Правовою підставою обробки Ваших персональних даних для контактних та маркетингових цілей є Закон України «Про захист персональних даних»», ст. 6 п. 1 літ. f) Регламенту Європейського парламенту і Ради ЄС від 27.06.2016 «Про захист фізичних осіб у зв’язку з опрацюванням персональних даних і про вільний рух таких даних» (далі – Регламент про захист персональних даних), де обґрунтованим законним інтересом є ведення листування з людьми, які звернулися до АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" та пов’язаних з ним підприємств з проханням про надання інформації, а також просування власної продукції АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" та пов’язаних з ним підприємств. Надання даних не є обов'язковим, але необхідне для обміну кореспонденцією між Вами та АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" та пов’язаними з ним підприємствами.

АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" передаватиме Ваші персональні дані іншим одержувачам, яким доручено обробку персональних даних від імені та в інтересах АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka". Крім того, АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka" надаватиме доступ до Ваших персональних даних іншим одержувачам, якщо такий обов'язок випливатиме з положень законодавства.

Ваші дані не передаватимуться третім особам (особам, які не пов’язані з АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka") та міжнародним організаціям.

Як довго ми оброблятимемо ваші дані?

Ваші персональні дані оброблятимуться на час обміну повідомленнями між Вами та АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka", протягом не більше 1 року від Вашого останнього контакту з АТ "Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka". Ваші персональні дані не оброблятимуться у межах і з моменту поданого Вами заперечення.

Які Ваші права?

Ви маєте право:

  • доступу до своїх персональних даних та отримання копії персональних даних, що піддаються обробці;
  • виправлення своїх неправильних даних;
  • вимагати видалення даних (право бути забутим) у разі виникнення обставин, передбачених у ст. 17 Регламенту про захист персональних даних;
  • вимагати обмеження обробки даних у випадках, вказаних у ст. 18 Регламенту про захист персональних даних ;
  • подати заперечення проти обробки даних у випадках, вказаних у ст. 21 Регламенту про захист персональних даних ;
  • на перенесення наданих даних, оброблених в автоматичному режимі.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані обробляються не у відповідності із законом, Ви можете подати скаргу до контролюючого органу.

Контакти

Якщо Вам потрібна додаткова інформація щодо захисту персональних даних або Ви бажаєте скористатись своїми правами, зв'яжіться з нами:

Інспектор із захисту даних:

Тел: +48 14 699 72 60, e-mail:ochrona.danych@sniezka.com

АТ Фабрика Фарб і Лаків "Śnieżka"

юридична адреса товариства: 00-854, Республіка Польща, м. Варшава, б-р Іоанна Павла II, 23;

адреса для листування: 39-207, Республіка Польща, м. Бжезніца, вул. Дембіцька, 44

wczytaj więcej