Як залити бетонну підлогу?

З виникненням моди на інтер’єри у стилі “лофт” у вітальнях з’явилася бетонна підлога. Вона замінює паркет, ламінат, керамічну плитку на кухні та у ванній кімнаті. Якісно виконана і захищена підлога з бетону утворює гладеньку, монолітну поверхню з високою міцністю та стійкістю до забруднень.

Бетон задає помешканню сучасний тон, проте завдяки своїй природі також відмінно прилаштовується до інших елементів декору. Це матеріал, котрий дає великі дизайнерські можливості. З його допомогою можемо створювати холодні інтер’єри, сірі площини, які чудово поєднуються зі скляними та металевими аксесуарами.

Бетонна підлога

Завдяки спеціальним фарбам та смолам підлогу можна зробити кольоровою. Смоли надають бетонним поверхням додаткового блиску. Таку підлогу легко тримати в чистоті, вона надзвичайно міцна і має естетичний вигляд.

Бетонна підлога в кімнаті

Кожна бетонна підлога потребує захисту, оскільки у необробленому стані вона має високу поглинальну здатність, легко пошкоджується та піддається стиранню, викликаючи запиленість приміщення. Ідеальним засобом для захисту бетонної підлоги є акрилова фарба для бетонних основ Śnieżka Бетон-Підлога Śnieżka.

Снежка для бетонної підлоги Ця фарба призначена для декоративно-захисного фарбування підлоги і бетонних конструкцій. Представляє собою суспензію пігментів і наповнювачів у водній дисперсії акрилової смоли з підвищеною стійкістю до стирання. Завдяки її застосуванню бетонна підлога, котра піддається інтенсивній експлуатації, стає винятково міцною.

 

Бетонні основи, підготовлені для обробки, повинні бути сухими, очищеними від пилу та інших забруднень, знежиреними. Нову або відремонтовану свіжими цементними розчинами підлогу можна покривати захисним шаром не раніше ніж через 4 тижні.

Грунтовка підлооги

Для першого фарбування бетонної основи потрібно використовувати фарбу, розбавлену водою у кількості 20%. Фарбування повинне відбуватися при температурі навколишнього середовища від +10 оC до +30 оC. Засіб наноситься на поверхню пензлем, валиком або методом розпилення, при цьому перший шар рекомендується виконати пензлем, ретельно втираючи засіб у поверхню бетону.
Основу покриваємо двічі з інтервалом в декілька годин. Там, де рух особливо інтенсивний, а підлога піддається стиранню, рекомендується навіть триразовий захист поверхні.
Бетонна підлога – це надзвичайно практичне рішення. Холод бетону, який досі відлякував від застосування його в житлових приміщеннях, сьогодні усувається шляхом підігріву підлоги. Значна перевага достоїнств цього матеріалу над його недоліками сприяє тому, що ми використовуємо його дедалі частіше.

Галерея: