Відновлення та вірівнювання фасаду

ACRYL-PUTZ® FASADA - це сучасний продукт, виготовлений на основі білого цементу з добавками облагороджуючих речовин. Призначений для використання назовні, для реставраційних робіт та для вигладжування поверхні фасадів.


Перед початком ремонтних робіт необхідно детально оглянути основу. Поверхня повинна бути міцно зв'язаною, сухою, знежиреною, без крихких зерен штукатурки та очищеною від пилу. Всі забруднення і елементи, не зв'язані міцно з основою, потрібно усунути. Більші виїмки (з глибиною пов. 3см) треба заповнити штукатуркою згідно з правилами будівельного ремесла.

Removal of pollutants from the surface of the facade, e.g by means of a spatula

Ґрунтування основи

З метою надання основі однорідності, її зміцнення та підвищення адгезії шпаклівок, очищену основу слід заґрунтувати ҐРУНТОВКОЮ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ ТМ Śnieżka. Це запобігає занадто швидкому прониканню води в основу. Таким чином це забезпечує правильні умови висихання фінішних виробів, а також надає покриттю властивості пропускання парів та газів.

priming the facade before filling

Приготування виробу

Перед використанням шпаклівку ACRYL-PUTZ® FASADA слід приготувати відповідно до нижчезгаданих рекомендацій.
Кількість сухої шпаклювальної суміші, заплановану для використання, потрібно насипати до контейнера з водою в пропорції приблизно 1 кг сухої суміші на 0,3 літра води, безперервно перемішуючи. Потім вміст контейнера ретельно вимішати, найкраще за допомогою міксера з малими обертами, до отримання однорідної маси без грудочок, яка легко наноситься. Готову масу приблизно через 10 хвилин перемішати знову. З метою покращення адгезії розчину рекомендується додати у воду, якою розробляється розчин, приблизно 40-50% ҐРУНТОВКИ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ ТМ Śnieżka. Приготовлену шпаклівку можна використовувати протягом приблизно 2-3 годин. Важливо, щоб перед приготуванням нової порції маси ретельно вимити контейнер /відерце.

mixing the compound using a drill and mixer

Приготовану шпаклівку ACRYL-PUTZ® FASADA потрібно накладати шпателем з нержавіючої сталі або пластмаси. Товщина шару, який накладається, повинна становити від 3 мм до навіть 3 см для окремих виїмок. Маса стійка до атмосферних факторів, легка під час приготування, накладання та шліфування, а отримані поверхні білосніжні і винятково гладкі.

filling the facade by using Acryl Putz® Facade

Шліфування

Вирівняну поверхню необхідно після висихання ошліфувати наждачним папером або сіткою і очистити від пилу. Слід пам'ятати, Що фарбувати поверхню силікатною фарбою треба через 5 днів, а іншими фасадними фарбами – через 4 тижні.

Sandpapering smoothed elevation

 

Галерея: